• Jak na balíčky
  • POPTÁVKA
  • GOPro HERO 4

Jak vznikl nápad na vytvoření společnosti Rozloučeni se svobodou.

V průběhu pobytu v zahraničí jsem se stále setkával s mnoha zajímavými lidmi, účastnil se nespočtu tematických akcí a vstřebával novou kulturu. Sám jsem začal pořádat tematické akce, party a rozloučení se svobodou pro své přátele, které se staly nezapomenutelným zážitkem jak pro mě, tak samotné účastníky. V této době mi hlavou probleskla myšlenka na založení firmy, jež by se zabývala právě rozloučením se svobodou.

Po návratu do České republiky v roce 2014 mi zde akce podobného charakteru chyběly a rozhodl jsem se vybudovat firmu, která by se tímto specifickým tématem zabývala. České klientele jsem chtěl umožnit stylové rozloučení se svobodou, které je v zahraničí tolik populární, zahraniční klientele pro změnu představit krásy České republiky a zprostředkovat jim loučení se svobodou v jiné zemi.

Prvním krokem bylo vytvoření firmy, následoval nákup domény a 4měsíční práce na webových stránkách. Po celou dobu vytváření projektu jsem oslovoval prověřené dodavatele služeb a poskytovatele zážitků, abych mohl uspokojit co nejširší spektrum zájemců o rozloučení se svobodou.

Webové stránky, na nichž se v současné době nacházíte, se stále vyvíjí a zdokonalují k Vaší spokojenosti.

Jak jinak nejlépe strávit čas se svými blízkými kamarády a vytvářet nezapomenutelné zážitky, nežli na rozloučení se svobodou. I v současnosti vyprávím o zážitcích, které jsme spolu s kamarády zažili.


  • nabízíme skvělé zážitky
  • můžete si sestavit vlastní balíčky
  • nabízíme balíčky už sestavené
  • sami jsme většinu zážitků vyzkoušeli
  • půjčíme Vám GoPro kameru
  • zařídíme dopravu i ubytování
o nás

Rád Vám odpovím na veškeré vaše otázky. Neváhejte mě kontaktovat. Jaroslav Lauermann

Rozloučení se svobodou

“Skvělá práce od lidí z Rozloučení se svobodou, já i moji kamarádi jsme měli úžasný víkend. Moc děkujeme.Skvělá práce od lidí z Rozloučení se svobodou, já i moji kamarádi jsme měli úžasný víkend. Moc děkujeme.

Josef Sláma

“Kamarádky i já jsme se skvěle bavily od začátku až do konce. Mohu jen doporučit. Opravdu skvělý přístup a servis.Kamarádky i já jsme se skvěle bavily od začátku až do konce. Mohu jen doporučit. Opravdu skvělý přístup a servis

Lucie Cibulková